Povídky

Zde najdete odkazy na všechny mé publikované povídky.

Povídka Vánoční návštěva

Černohumorná povídka Vánoční návštěva vyšla ve sborníku V hrůze a krvi zrozeni, který vznikl z nejlepších povídek soutěže Knihy Dobrovský. Je k dostání v prodejnách i na eshopu.

Kratičká povídka jménem Koule vyšla ve sborníku Monstra CONiáše a je ke stažení zdarma ze stránek Městské knihovny v Praze.

A o čem je? O Lovci ve vlhkém podzemí, který jen čeká na chybu svých možných obětí. Schválně si ji přečtěte dvakrát, jak se vám bude líbit, až budete znát pointu.

povidka v monstrech coniase
Polohy lásky

Povídka Narozeninová oslava vyšla ve sborníku erotických a romantických povídek Polohy lásky. Je ke stažení zdarma ze stránek nakladatelství.

Povídka je o přátelství Ultama a Felaka, které právě prochází zkouškou. O hledání sama sebe. A taky o prvních milostných zkušenostech.

Vánoční povídka Píp Vánoce vyšla spolu s kousky slavnějších spisovatelů v dobročinném sborníku Povídky, které pomáhají. Sborník vyšel i jako skvělá audiokniha.

Píp Vánoce je o… Vánocích. Koledách. Pípání. A lidech, kteří musejí o svátcích pracovat.

obrazek 5. povidky

Humorná povídka Ideální dědictví vyšla v květnu 2022 ve sborníku 13 – Ach, ta moje fobie, ta moje mánie, ta mě jednou zabije. Rok před tím se umístila v soutěži OSKar2021.

Sborník si můžete pořídit v Kosmasu nebo na stránkách nakladatelství.

Pobyt v Lázních je má nejúspěšnější povídka, umístila se na 3. místě kategorie Krátká povídka 40. ročníku prestižní Ceny Karla Čapka a vyšla v tištěném sborníku Mlok 2021.

Dvojice geodetů přijíždí do zapadlé vesničky New Bath vyměřit pozemek pro vysílač. Možná ale měli poslechnout místní obyvatele a na určené místo nechodit…

Příběhu dějově volně předchází povídka Poslední Čimakum ze sborníku Duchové CONiáše.

Povídka Pobyt v Lázních
O knihovnickou sovu 2021

Třetí publikovaná povídka, tentokrát zcela nefantastická. Jmenuje se Něco na zahřátí a najdete ji na konci sborníku O knihovnickou sovu 2021.

Je to veselá povídka o partě vodáků, která řeší palčivou záhadu, o svatbě, rozvodu a hrnku něčeho na zahřátí.

Je ke stažení ze stránek pražské městské knihovny zcela ZDARMA.

Druhá publikace, druhá povídka. Příběh s názvem Poslední Čimakum se dostal do sborníku Duchové CONiáše vydaného ke CONiáši 2021.

Syrová povídka z Ameriky 19. století. Co všechno dokáže udělat matka pro záchranu svého syna?

Je ke stažení ze stránek pražské městské knihovny zcela ZDARMA.

Duchové CONiáše obálka
Lyžák. Moje první publikovaná povídka.

Moje první publikace je povídka Lyžák, která se probojovala do sborníku Nakladatelství Brk s názvem Adventní kalendář povídek na dlouhé zimní večery.

Krátká humorná povídka o studentkách na lyžařském výcviku, které vyvolávají duchy. Ale podaří se jim to podle jejich představ?

Sborník si můžete pořídit na stránkách nakladatelství.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..