Povídky

Zde najdete odkazy na všechny mé publikované povídky.

Lyžák. Moje první publikovaná povídka.

Moje první publikace je povídka Lyžák, která se probojovala do sborníku Nakladatelství Brk s názvem Adventní kalendář povídek na dlouhé zimní večery.

Krátká humorná povídka o studentkách na lyžařském výcviku, které vyvolávají duchy. Ale podaří se jim to podle jejich představ?

Sborník si můžete pořídit na stránkách nakladatelství.

Druhá publikace, druhá povídka. Příběh s názvem Poslední Čimakum se dostal do sborníku Duchové CONiáše vydaného ke CONiáši 2021.

Syrová povídka z Ameriky 19. století. Co všechno dokáže udělat matka pro záchranu svého syna?

Je ke stažení ze stránek pražské městské knihovny zcela ZDARMA.

Duchové CONiáše obálka
O knihovnickou sovu 2021

Třetí publikovaná povídka, tentokrát zcela nefantastická. Jmenuje se Něco na zahřátí a najdete ji na konci sborníku O knihovnickou sovu 2021.

Je to veselá povídka o partě vodáků, která řeší palčivou záhadu, o svatbě, rozvodu a hrnku něčeho na zahřátí.

Je ke stažení ze stránek pražské městské knihovny zcela ZDARMA.

Pobyt v Lázních je má nejúspěšnější povídka, umístila se na 3. místě kategorie Krátká povídka 40. ročníku prestižní Ceny Karla Čapka a vyšla v tištěném sborníku Mlok 2021.

Dvojice geodetů přijíždí do zapadlé vesničky New Bath vyměřit pozemek pro vysílač. Možná ale měli poslechnout místní obyvatele a na určené místo nechodit…

Příběhu dějově volně předchází povídka Poslední Čimakum ze sborníku Duchové CONiáše.

Povídka Pobyt v Lázních
obrazek 5. povidky

Humorná povídka Ideální dědictví vyšla v květnu 2022 ve sborníku 13 – Ach, ta moje fobie, ta moje mánie, ta mě jednou zabije. Rok před tím se umístila v soutěži OSKar2021.

Sborník si můžete pořídit v Kosmasu nebo na stránkách nakladatelství.

Vánoční povídka Píp Vánoce vyšla spolu s kousky slavnějších spisovatelů v dobročinném sborníku Povídky, které pomáhají. Sborník vyšel i jako skvělá audiokniha.

Píp Vánoce je o… Vánocích. Koledách. Pípání. A lidech, kteří musejí o svátcích pracovat.

Polohy lásky

Povídka Narozeninová oslava vyšla ve sborníku erotických a romantických povídek Polohy lásky. Je ke stažení zdarma ze stránek nakladatelství.

Povídka je o přátelství Ultama a Felaka, které právě prochází zkouškou. O hledání sama sebe. A taky o prvních milostných zkušenostech.

Kratičká povídka jménem Koule vyšla ve sborníku Monstra CONiáše a je ke stažení zdarma ze stránek Městské knihovny v Praze.

A o čem je? O Lovci ve vlhkém podzemí, který jen čeká na chybu svých možných obětí. Schválně si ji přečtěte dvakrát, jak se vám bude líbit, až budete znát pointu.

povidka v monstrech coniase

Černohumorná povídka Vánoční návštěva vyšla ve sborníku V hrůze a krvi zrozeni, který vznikl z nejlepších povídek soutěže Knihy Dobrovský. Je k dostání v prodejnách i na eshopu.

Prostor pro vaše komentáře:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..